Cennik numerów polskich i zagranicznych

  • Home
  • Cennik numerów polskich i zagranicznych

Cennik numerów polskich i zagranicznych

Do obsługi numeru musisz posiadać dowolny pakiet naszych usług. Zobacz zestawienie

Opłaty za utrzymanie numerów pobierane są w systemie przedpłaconym z góry co miesiąc. Minimalny okres subskrypcji numeru polskiego wynosi 1 miesiąc, numeru zagranicznego 3 miesiące (jeśli nie ma innej informacji przy zakupie), po tym czasie naliczenia odbywają się w trybie miesięcznym. Przy aktywacji numeru zostanie pobrana jednorazowa opłata aktywacyjna oraz opłata za pierwszy okres subskrypcji. Nie ma opłat za połączenia przychodzące za wyjątkiem numerów Toll-Free / UIFN oraz numerów z podaną stawką. Połączenia wychodzące są płatne zgodnie z cennikiem, zakup numeru np. z Wielkiej Brytanii nie oznacza, że bezpłatnie zrealizujesz połączenia do Wielkiej Brytanii. Sprawdź stawkę połączeń wychodzących tutaj.


Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z usługi, wystarczy dostęp do sieci internetowej. Możesz również przekierować numer na inny dowolny numer stacjonarny lub komórkowy na świecie. Dzwoniący na nasz numer geograficzny zapłaci standardową stawkę swojego operatora jak za połączenie na numer stacjonarny. Możesz bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące zakupionym numerem jeżeli nie ma takich ograniczeń dla wybranego regionu. Numery niegeograficzne, krajowe oraz toll-free mogą być trudniej osiągalne z innych sieci lub całkowicie nieosiągalne z sieci zagranicznych.

Numer zagraniczny ma w standardzie dwa kanały przychodzące co oznacza, że możesz przyjąć równocześnie dwie rozmowy. Ilość kanałów przychodzących można zwiększyć bezpłatnie lub za dodatkową opłatą. Numery polskie nie mają limitów kanałów. Ilość kanałów wychodzących jest określona przez konto SIP i domyślnie jedno konto SIP może prowadzić jedną rozmowę, więcej info zobacz tutaj.

30 dniowy okres testowy nie obejmuje numerów z opłatą aktywacyjną, jeśli chcesz przetestować jakość naszych usług zarejestruj się wybierając polski numer stacjonarny. Zobacz instrukcję jak kupić numer zagraniczny tutaj.

W ofercie posiadamy również międzynarodowe numery toll-free 00800 UIFN (Universal International Freephone Number) to unikalny rodzaj jednego (bezpłatnego dla osoby dzwoniącej) numeru telefonu dla wielu krajów. Programem UIFN zarządza Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny. Koszt aktywacji, utrzymania oraz koszt połączeń przychodzących na międzynarodowy numer toll-free jest zależny od krajów z jakiego będzie dostępny. Wybierz co najmniej dwa kraje z listy i zapytaj o cenę. 

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny, ceny wiążące znajdują się w zamówieniu usługi oraz w panelu klienta. Obowiązuje cena w dniu złożenia zamówienia / zawarcia umowy.

Sprawdź pakiety Wirtualnej Centrali

Zaufali nam

Skip to content