Wirtualna Centrala VoIP

  • Home
  • Wirtualna Centrala VoIP

Wirtualna centrala VoIP w SuperVoIP.pl

Wirtualna centrala telefoniczna

Technologie dostarczane przez SuperVoIP.pl to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców — zarówno dużych i średnich czy małych firm. Wirtualna centrala VoIP (czyli centrala IP w chmurze) to szansa na oszczędność pieniędzy przy jednoczesnym wykonywaniu setek rozmów telefonicznych z klientami czy współpracownikami. Niskie koszty, bieżący podgląd, a przede wszystkim bardzo dobra jakość połączenia — to tylko kilka cech charakterystycznych i zalet systemu.
Warto nadmienić, że przeniesienie numeru stacjonarnego lub komórkowego do VoIP jest również możliwe. Z tego rozwiązania skorzystać mogą osoby posiadające numery komórkowe i stacjonarne zarejestrowane w Polsce, jak również użytkownicy stacjonarnych sieci zagranicznych.

telefony voip
wirtualna_centrala_vooip

Centrala telefoniczna do biura lub przychodni

W działalności gospodarczej kluczowa jest komunikacja. Tutaj wkracza wysokiej jakości telefonia VoIP – system telefoniczny, który może zoptymalizować komunikację w biurze i znacznie poprawić całą efektywność działania firmy. Dzięki centralnemu systemowi telefonicznemu pracownicy mogą łatwo dokonywać połączeń wewnętrznych i zewnętrznych, transferować je między sobą, jak również monitorować je w panelu zarządzania.
Dodatkowo dzięki wirutalnej centrali możliwe jest nagrywanie rozmów, co pozwala na polepszenie kontroli jakości oraz monitorowania przepływu informacji w firmie.
Jednym z większych atutów takiego systemu jest niezawodny i przyjazny użytkownikom panel zarządzania.
Do uruchomienia systemu wystarczy jedynie dostęp do internetu oraz telefon IP lub aplikacja VoIP. Twoja firma może więc korzystać z licznych korzyści płynących z centralnego systemu telefonicznego, zapewniającego płynną komunikację w całej organizacji.

Jak korzystać z wirtualnej centrali

Każdy przedsiębiorca chce znaleźć sposoby na ograniczenie niepotrzebnych wydatków w swojej firmie. Dlatego wirtualny system telefoniczny jest doskonałym rozwiązaniem – koszty połączeń oraz obsługi są bardzo niskie w porównaniu do tradycyjnych sieci telekomunikacyjnych.

Aby skorzystać z wirtualnej centrali w biurze obsługi klienta, centrum telefonicznym lub dziale sprzedaży, wystarczy podjąć kilka kroków. Pierwszym krokiem jest założenie konta, a następnie należy skonfigurować urządzenie IP lub aplikację. Warto zauważyć, że korzystanie z usługi jest bezpłatne przez pierwsze 30 dni. Wszelkie koszty oraz statystyki są widoczne w czasie rzeczywistym, co stanowi nieocenioną pomoc przy przeprowadzaniu kontroli jakości i prac audytorskich w zakresie obsługi i jakości pracy.

Podsumowując, wirtualna centrala telefoniczna VoIP to efektywny sposób na wykonywanie i odbieranie połączeń w Twojej firmie. Postępując zgodnie z prostymi krokami, wymienionymi powyżej, możesz łatwo skonfigurować i rozpocząć korzystanie z systemu.

numery voip

Integracje z usługą Wirtualnej centrali SuperVoIP.pl

Integracja systemów VoIP oprogramowaniem zewnętrznym np z CRM to kluczowe rozwiązanie dla poprawy komunikacji i obsługi klienta w firmach. Pozwala na automatyczne rejestrowanie rozmów telefonicznych w CRM, ułatwiając dostęp do historii kontaktów z klientami i umożliwiając bardziej personalizowaną komunikację. Dzięki integracji pracownicy mogą wykonywać połączenia bezpośrednio z interfejsu CRM, co usprawnia kontakt z klientami. Podczas połączenia przychodzącego pracownik widzi dane klienta, który dzwoni. Integracja SuperVoIP z CRM znacząco zwiększa efektywność biznesową i poprawia jakość obsługi klienta.

Za pomocą naszego API możesz zintegrować swój system z SuperVoIP.pl

Aktualnie mamy integracje z poniższymi systemami. 

            

Podłącz się do przyszłości komunikacji z usługą Wirtualnej centrali!

 Niech Twoje połączenia będą szybsze, bardziej niezawodne i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zdobądź przewagę konkurencyjną dzięki naszej zaawansowanej technologii i nieograniczonym możliwościom. Wybierz jakość, stabilność i niezawodność. Wybierz naszą usługę Wirtualnej Centrali już dziś!

15 lat
doświadczeń
2500 +
Obsługiwanych stref
90
krajów
10000 +
numerów
Skip to content