Numery telefonów w techologii VoIP

Wirtualny numer komórkowy lub stacjonarny

Numer telefonu w technologii VoIP


Wirtualny numer telefonu VoIP może działać niezależnie od położenia lub konieczności posiadania drogiego sprzętu lub połączeń do tradycyjnych operatorów telefonii. Wszystko co potrzebne, to dostęp do internetu.

Dzięki wirtualnemu numerowi, przychodzące połączenia mogą być odbierane przez dedykowane aplikacje lub urządzenia – telefony IP. Numer również może być przekierowany na inny numer. Ponadto, przy użyciu wirtualnego numeru można wykonywać połączenia wychodzące.

Dostarczamy numery stacjonarne lub komórkowe. Połączenia działają tak samo jak w przypadku tradycyjnego numeru telefonu. W rzeczywistości, jedynym wymaganiem jest stabilne, niezawodne połączenie internetowe. Dlatego, jeśli szukasz niedrogiej, wygodnej i elastycznej alternatywy dla tradycyjnych usług telefonicznych, wirtualny numer telefonu może być tym, czego potrzebujesz!

numery voip
Wirtualny numer telefonu

Numery stacjonarne

Technologia VoIP czyli Voice over Internet Protocol oferuje szereg usług, które są nieporównywalne z tradycyjnymi systemami telefonicznymi. Za pomocą SuperVoIP.pl możesz posiadać dowolny numer stacjonarny w technologii VoIP z każdej strefy numeracyjnej w Polsce. Można posiadać wiele numerów telefonów na koncie co pozwala na większą dostępność wśród Twoich klientów. Tworzenie wirtualnych oddziałów Twojej firmy w całej Polsce jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Ponadto, koszt posiadania numeru telefonu wynosi zaledwie 1 zł netto miesięcznie. Jest to znacznie mniej kosztowne w porównaniu z opłatami pobieranymi przez operatorów telefonii stacjonarnej.

Wykorzystanie systemu VoIP jest innowacyjnym sposobem na komunikowanie się z Twoimi klientami. Cały system może być zarządzany przez intuicyjny panel dostępny przez 24h/dobę przez www lub na aplikacji w telefonie. Usługi można modyfikować w dowolnym czasie co natychmiast staje się aktywne na Twoim koncie.

Numery komórkowe

W sieci SuperVoIP.pl możesz posiadać Wirtualny numer telefonu VoIP komórkowy. Możesz z niego dzwonić i przyjmować połączenia przychodzące.

Z numeru komórkowego możesz wysyłać i odbierać wiadomości SMS. Odebrane SMS-y będą widoczne w Twoim panelu, mogą być też przesyłane na adres e-mail lub przekierowane na inny telefon komórkowy. SMS-y możesz wysyłać i odbierać z niektórych aplikacji SIP.

Wirtualny numer telefonu komórkowy voip
Wirtualny numer telefonu VoIP zagraniczny

Numery zagraniczne

W SuperVoIP.pl możesz posiadać Wirtualny numer telefonu VoIP zagraniczny stacjonarny lub komórkowy. Twoi klienci będą mogli zadzwonić do Ciebie według ich lokalnych stawek. Możesz stworzyć wirtualne oddziały Twojej firmy na całym świecie! Numerem zagranicznym możesz również prezentować się przy połączeniach wychodzących.
Jeśli na swoim koncie posiadasz numery polskie i zagraniczne to nasz system sam wybierze numer którym będziesz się prezentował w zależności od tego czy dzwonisz do Polski czy poza Polskę.

Niektóre kraje wymagają przedstawienia odpowiednich dokumentów aby otrzymać numer, szczegóły zobaczysz podczas zamawiania numeru. Nie wszystkie zagraniczne numery komórkowe obsługują wiadomości SMS, szczegóły zobaczysz przy zamówieniu numeru.

Podłącz się do przyszłości komunikacji z usługą SuperVoIP!

 Niech Twoje połączenia będą szybsze, bardziej niezawodne i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zdobądź przewagę konkurencyjną dzięki naszej zaawansowanej technologii i nieograniczonym możliwościom. Wybierz jakość, elastyczność i oszczędności. Wybierz naszą usługę już dziś!

15 lat
doświadczeń
2500 +
Obsługiwanych stref
90
krajów
100 +
sip trunków

Przenoszenie numerów stacjonarnych i komórkowych

Rejestracja

Jeśli nie jesteś naszym klientem, zarejestruj się wybierając opcję "Zakładam konto i przenoszę numer do sieci SuperVoIP", postępuj zgodnie z instrukcjami w kreatorze: wypełnij formularz, wydrukuj, podpisz i załącz skan zgodnie z opisem jak w kolejnych krokach.

Wniosek

Jeśli jesteś naszym klientem wybierz w panelu opcję "Dodaj numer > od innego operatora", wypełnij formularz podając numer, który chcesz przenieść, nazwę operatora, tryb przeniesienia. Po wypełnieniu wniosku wygeneruje się "oświadczenie" w pliku pdf.

Dokumenty

Wydrukuj wygenerowany wniosek / oświadczenie, podpisz, zeskanuj lub zrób zdjęcie i wgraj plik w panelu przy złożonym zamówieniu przeniesienia i czekaj potiwerdzenie

Wysłanie wniosku

Po otrzymaniu dokumentów jeżeli Twoje konto jest zweryfikowane wysyłamy wniosek o przeniesienie numeru. Po otrzymaniu odpowiedzi od operatora otrzymasz e-mail z potwierdzeniem daty przeniesienia.

Tryby przenoszenia numeru

Jak przenieść numer?
Istnieją trzy tryby wypowiedzenia umowy z przeniesieniem numeru:
END: zgodny z okresem wypowiedzenia umowy u obecnego operatora (operator określa datę przeniesienia)
DAY: Ty określasz datę przeniesienia numeru (data musi być dniem roboczym)
EOP: na koniec umowy lojalnościowej u obecnego operatora (operator określa datę przeniesienia na podstawie obecnej umowy)

Nie wypowiadaj umowy u obecnego operatora, wniosek na przeniesienie musi zostać złożony w czasie trwania umowy, numer musi być aktywny w sieci operatora a dane na wniosku muszą być zgodne z jego rejestrem. Jeśli przenosisz numer komórkowy sprawdź czy jest aktywny wykonując dowolne połączenie.
Pamiętaj, że Twoje urządzenie końcowe wymagać będzie przekonfigurowania na nowe dane. Jeżeli Twoje urządzenie nie obsługuje telefonii VoIP utracisz możliwość realizacji połączeń dlatego sprawdź wcześniej czy posiadasz odpowiednie możliwości techniczne.

Przenosimy polskie numery stacjonarne i komórkowe z wszystkich polskich sieci oraz numery polskie i zagraniczne od operatorów zagranicznych. W celu sprawdzenia możliwości przeniesienia numeru od operatora zagranicznego skontaktuj się z nami przed złożeniem wniosku.

Jeśli u obecnego operatora masz jeszcze inne usługi takie jak telewizja lub internet pamiętaj, że przenosząc numer my wypowiadamy tylko umowę na numer telefonu, pozostałe usługi musisz wypowiedzieć we własnym zakresie. Najlepiej zrób to po zainicjowaniu przeniesienia numeru.

Przeniesienie numeru odbywa się pomiędzy godziną 1:00 a 4:00 w nocy zgodnie z wyznaczoną datą, numer jest aktywny natychmiast po przeniesieniu. W przypadku numerów komórkowych obsługa wiadomości SMS trwa od 1 do 3 dni roboczych, w tym czasie funkcjonalność SMS może być ograniczona. 

Numery stacjonarne oraz komórkowe możesz w dowolnym momencie przenieść ponownie do operatora macierzystego lub innego dowolnego operatora posiadającego takie możliwości techniczne. W tym celu kontaktuj się bezpośrednio z operatorem biorcą.

Możliwości, Korzyści, Jakość, Oszczędności

Jakie są możliwości?

Technologia VoIP daje ogromne możliwości w polepszeniu kontaktu z klientem i poprawy wizerunku Twojej firmy. W parę chwil możesz skonfigurować zapowiedzii, uruchomić centralkę z wyborem tonowym, uruchamiać różne akcje w IVR takie jak wysyłanie sms, uruchamianie linku url, włączać przekierowania gdy nie odbierasz itd. Te zawansowane funkcje dostępne są za niewielkie miesięczne opłaty. Do tego rozmawiasz za darmo w ramach sieci. Możesz definiować również numery wewnętrzne.

Korzyści

Dzięki VoIP masz dostęp do niespotykanych usług w tradycyjnych centralach i u operatorów telefonii stacjonarnej, dzięki którym możesz zbudować bardzo innowacyjny system kontaktu z klientem. Całym systemem zarządzasz przez intuicyjny panel www. Na bieżąco masz dostęp do bilingu, w każdej chwili możesz dodać lub zmodyfikować swoje usługi, które odrazu są aktywne. Możesz posiadać wiele numerów telefonicznych z Polski i ze świata.

Oszczędności

VoIP to znaczna redukcja kosztów związanych z połączeniami i obsługą techniczną systemu telekomunikacyjnego. W ramach sieci SuperVoIP.pl nie płacisz za połączenia. Możesz zaprosić swoich znajomych lub klientów i rozmawiać z nimi za darmo. Za połączenia poza sieć płacisz bardzo niskie stawki niezależnie w jakim miejscu się znajdujesz

Jakość

Gwarantujemy idealną jakość połączeń i niezawodność, ponieważ posiadamy wiele punktów styków z największymi operatorami w Polsce oraz na świecie. Nasze serwery są zlokalizowane w serwerowni Exea Data Center, który jako jedyny obiekt w Polsce spełnia normy TIER III i posiada wiele różnych certyfikatów jakości.

Zaufali nam

Skip to content