VoiceBot GPT

VoiceBot GPT w SuperVoIP.pl

Co to jest VoiceBot

VoiceBot to zaawansowany model głosowy oparty na technologii GPT-4, zdolny do prowadzenia płynnych i naturalnych konwersacji. Wykorzystanie technologii ChatGPT 4.0 w usłudze VoiceBot otwiera nowe możliwości w interakcji cyfrowej, oferując użytkownikom doświadczenie niemal ludzkiej rozmowy.

voicebot

Możliwości

Nasz VoiceBot potrafi odpowiadać na pytania, udzielać porad i prowadzić dynamiczną rozmowę na każdy temat. Naszego VoiceBota możesz zasilić więdzą wgrywając pliki tekstowe zawierające informacje z których będzie on korzystał w czasie rozmowy. Już niedługo będzie można wgrać także pdf lub podać adres strony www z bazą wiedzy. 

voicebot wirtualna centrala voip sip trunk

Zastosowania

VoiceBoty znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, od obsługi klienta, przez edukację, aż po wsparcie techniczne. Nasz VoiceBot może na przykład automatycznie odpowiadać na zapytania klientów, udzielać informacji handlowych, udzielać informacji o godzinach pracy lekarzy, umawiać na wizyty lekarskie pacjentów itd.

voicebot

Aspekty etyczne i prywatność

Kładziemy duży nacisk na etykę i prywatność. Nasz VoiceBot jest zaprogramowany, by szanować prywatność użytkowników i unikać stronniczości. Stosujemy również środki ochrony danych, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji.
voip

Jak korzystać z VoiceBota

Konfiguracja usługi jest bardzo prosta. Dodaj usługę VoiceBot, skonfiguruj instancję określając nazwę oraz wgraj dane z których VoiceBot będzie miał korzystać. W scenariuszu IVR włącz akcję VoiceBot i to wszystko!

voip

Aktualizacje i rozwój

Regularnie aktualizujemy i wprowadzamy dodatkowe funkcje do naszego VoiceBota, aby zapewnić jeszcze lepsze funkcjonalności. Uwagi użytkowników są dla nas cenne i pomagaja w dalszym rozwoju i doskonaleniu usługi.

voicebot

Oto kilka najczęściej używanych zastosowań VoiceBota

Medycyna

Informacja o godzinach pracy przychodni, pracy lekarzy oraz umawianie wizyt

Obsługa klienta

Prezentacja oferty handlowej oraz doradztwo przy wyborze produktu

voicebot voip

Gastronomia

Zamawianie posiłków, rezerwacja miejsc, doradzanie w wyborze odpowiedniego menu

Pomoc i wsparcie

Pomoc techniczna i przyjmowanie zgłoszeń, obsługa telefoniczna

15 lat
Doświadczeń
2500 +
Stref numeracyjnych
90
Krajów
20 +
VoiceBot

Zaufali nam

Skip to content